Pek Bilmediğiniz Mükemmel 8 Android Uygulaması

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page

keep-safe

1. Keep Safe

Akıllı telefonunuzdaki bazı resimleri başkalarından gizlemek istiyorsanız, bu uygulamayı kullanmanızı öneririm. Seçtiğiniz resim ve video dosyalarını program bünyesine hapseder ve şifre ile erişim sağlar. Şifre doğru girilmediği sürece resimlere erişimi engeller. Güvence altına alınan resimler galeride görüntülenmez, gerçekten sağlam bir program.

 

 

 

 

 

Watchdog 3G2. Watchdog 3G

İnternetinizin kotasını dolduruyorsanız, bu yazılım tam size göre. 3G ve WiFi ağlarınızın data trafiğini ayrı ayrı tutar ve belirlediğiniz tarihler arasında 1 aylık kota trafiğinizi takip eder. En beğendiğim özelliği ise, bu şekilde kullanmaya devam edersen ay sonunda yüzde şu kadarını kullanmış olacaksın demesi. Günlük belli bir limiti aştığınızda sizi uyarması için de komutlar verebilirsiniz.

 

 

 

 

Droid Wall 3. DroidWall

Anti-virüs yazılımı gibi dursa da aslında görevi farklı. Bu küçük yazılımımız sadece seçtiğiniz uygulamaların interneti kullanmasını sağlıyor. Yani interneti gereksiz harcayan yazılımlarınıza interneti kapatabiliyorsunuz. Ayrıca bu işlemi yaparken Wi-Fi’da mı kapalı yoksa 3G’de mi kapalı diye soruyor. Bu yazılım sayesinde 3G’nizde iyi tasarruf edebilirsiniz.

 

 

 

 

Stopwatch - kronometre 4. Stopwatch

Bu kronometre gerçekten çok şık. Gerisayım, kronometre ve tur kaydedici özellikleri mevcut. Görsel olarak gerçekten bir harika. Ayrıca kronometre çalışırken ekranınızı kilitleyebilirsiniz, kilitlediğiniz anda kronometre bildirim çubuğunda yürümeye devam ediyor. Android’inde kronometresi olmayanlar indirmeli.

 

 

 

 

Para Yönetimi 5. Para Yönetimi

Para, para, para… Napolyon’un da dediği gibi para gerçekten önemli bir unsur. Peki para nasıl birikir ? Tabi ki saklayarak. Paranızı gömün, gömdüğünüz paraların miktarını bu yazılıma işleyin. Her yazdığınız para için açıklama ve tarih atabilirsiniz. Daha sonraki harcamalarınızı da ekleyerek, net rakama ulaşabilirsiniz. Kazanılan, harcanan ve kalan adında 3 ayrı rakam oluşuyor. Ayrıca harcama ve kazançlarınızı gün, hafta, ay olmak üzere tarihsel olarak grafiklerle takip edebilirsiniz.

 

 

 

Team Viewer 6. Team Viewer

Bilgisayarınıza acilen ulaşmanız gerekiyor ve dışardasınız ya da bir müşterinizin bilgisayarına destek için ulaşmanız mı gerekiyor ? Team Viewer’ı bilgisayarınıza kurun. Telefonunuza da bu yazılımı kurduğunuz zaman bilgisayarınız ID ve şifresi ile bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz. Ben bunu çok sık kullanıyorum, denemekten çekinmeyin gerçekten harika.

 

 

 

 

Call Recorder 7. Call Recorder

Telefon görüşmelerinizin hepsini otomatik olarak kayıt altına alabilirsiniz. Hem kendi sesiniz, hem de karşı tarafın sesi, düzgün bir şekilde kaydediliyor. Bol bol şakaya ya da tacize maruz kalan biri iseniz bu yazılımı öneririm. Ya da belki şakayı siz yaparsınız ?

 

 

 

 

 

YouTube Video İndirici - TubeMate 8. TubeMate

Bu program bir harika dostum ! YouTube, Facebook, Dailymotion v.b. sitelerinde, seçtiğiniz görüntü kalitesinde video indirmeyi sağlıyor. Programın asıl amacı YouTube’tan video indirmek olmakla beraber, dilerseniz müzik indirip MP3’e de çevirebiliyorsunuz.

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page


Siteyi geliştirmek için çalışan gönüllülerden...