Assassin’s Creed Syndicate: Jack the Ripper – Oyun İncelemesi

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook5Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page

assassin's creed syndicate jack the ripper

Ubisoft’un son oyunu Assassin’s Creed: Syndicate‘e harika bir DLC geldi. Oyunun konseptini bir hayli değiştiren bu DLC, oyun içinde resmen yeni bir oyun ve yeni bir kurgu yaratıyor gibi. Syndicate çıkalı henüz sadece 1 ay geçmesine rağmen bu DLC’nin bu kadar erken gelmesi insanları şaşırttı. Korkunç derecede güçlü ve kendiside bir hayli korkunç olan bir karakteri canlandırıyoruz. Jack the Ripper, tam çevirisi Öldürücü Jack veya Vahşi Jack şeklinde olabilir, her neyse Jack işte, bu karakter tam bir psikopat ve oyunun konseptini başlı başına değiştiren bir karakter.

Jack normal halkı ve seçtiği bazı kişileri öldüren bir seri katil. Kimliği bilinmiyor ve adının da Jack olmaması muhtemel. Oyunun ilk bölümünde Jack, Jacob Frye‘ın peşine düşer ve yakaldığı gibi öldürür. Evie kardeşinin ölümü sebebiyle Jack‘in peşine düşer. Evie 42 yaşındadır ve Londra bir hayli değişmiştir. Oyunumuz çetelerden ve çete savaşlarından çıkıp, polisiye bir dizi havasında ilerliyor. (Adeta Sherlock Holmes) Tabi ki adam kaçırma görevleri, dövüş kulüpleri hala mevcut. Ama asıl görevimiz, Jacob’ın bize bıraktığı izler ve notlarla kardeşimizin katilini bulmak.

Assassin's Creed Syndicate Jack The Ripper

Karakterimiz son gücünde ve artık silah ustası. Fear bomb (Korku bombası) dediğimiz bir bomba gelmiş, bu bombayı düşmanların üzerine atıyoruz ve alev çıkıyor. Elimizle yaptığımız bir şeyle vurduğumuz düşmanımız alev almaya başlıyor ve diğer arkadaşları bu korkunç hareketten etkilenip koşarak kaçmaya başlıyorlar. Bu sayede 5-6 kişiye bombayı atıp bir ikisini canlı canlı yakarak, düşmanları kaçırabilirsiniz.

Assassin’s Creed Syndicate videolarımız için tıklayın !

 

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook5Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page


Siteyi geliştirmek için çalışan gönüllülerden...