GTA V ve FIFA 15 Korsan Oynanamayacak Mı ?

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook3Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page

Denuvo DRM GTA V FIFA 15 Lords of Fallen

Herkese merhabalar. Bugün korsan sever okurlarımıza kötü haberlerimiz var. Hepimiz yeni çıkacak GTA V için bekliyoruz ama oyun pek çoğumuza haliyle pahalı gelecektir. (Ön sipariş rakamı: 180TL) Bu sebeple pek çoğumuz korsan yollara başvuracaktık. FIFA 15‘i bilgisayarınıza indirip beklediğinizi biliyoruz. Çünkü hâla key çözücü gelmedi.

GTA V, FIFA 15 ve Lords of Fallen oyunlarında yeni nesil bir şifreleme bulunuyor. Bu şifrelemenin adı Denuvo DRM. Bu şifreleme sisteminde, sistem kendi şifreleme biçimini her an değiştiriyor ve sürekli değişim içinde olduğu için çözülmesi de hayli zor oluyor. Pek çok oyuncu bu sebepten dolayı umudunu yitirmiş fakat son zamanlarda ortaya çıkan bir şey var ki, FIFA 14 de aynı şifreleme sistemi ile şifrelenmişti ve oyunun çıktığı tarihten tam 46 gün sonra şifreleme çözülmüş, crack yayınlanmıştı. PC versiyonu 2 ay sonra gelecek GTA V‘imiz için de 1.5-2 ay beklememiz gerekecek. Yani GTA V bize 4 ay sonra çıkıyor diyebilirim.

Electronic Arts, Warner Bros Games, Microsoft ve Rockstar Games‘in kullandığı bu sistem, ileriye dönük çıkacak tüm oyunlarda korsancıları zorlayacak gibi görünüyor. Bu arada GTA V‘in PC versiyonunun 2 ay sonra çıkacak olmasının bir sebebi ise 4K versiyonun eklenmesi. 4K görüntü kalitesi yaklaşık olarak 8-10 milyon pixel arası bir değer yapıyor ki bu oyunun görüntü kalitesin ciddi anlamda yükseltiyor. (Hemen hemen 1080p‘nin 2 katı.) Oyunu bu şekilde oynayacak bir sistemimiz olsa ücretlisini satın alır, şu an bu konuyu okumazdık değil mi ?

Denuvo DRM‘nin kullanılıp kullanılmayacağı kesin değil, fakat kullanılırsa oyunu orjinal satın alır mısınız ?

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook3Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page


Siteyi geliştirmek için çalışan gönüllülerden...