Lords of The Fallen – Oyun İncelemesi

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page

Lords-of-The-Fallen 1

Kasklarınızı takın, silahlarınızı ve kalkanlarınızı kuşanın, kraliyet şovalyesi oluyoruz ! Lords of The Fallen‘da düşmüş krallığın lordlarından birini canlandırıyoruz. Oyunumuz The Witcher‘ın yapımcıları tarafından yapıldı. Bu nedenle dövüş dinamikleri hoş bir oyun. Boss dövüşleri bol bol karşınıza gelecek oyun sırasında.

Karakterimiz bir insana göre oldukça iri, ama karşımızdakiler insan olmadığı için çok çok iyi değiliz. Oyunda skill ve silahlar mevcut. Yani sürekli geliştirilmeye açık karakter yapılı, RYO oyunu. Lords of The Fallen‘ın yapımında sadece 50 kişi çalışmış. Bu nedenle adını pek duyuran bir oyun değil. Tahminimce de bazı olaylar kendini sürekli tekrarlayacak gibi geliyor. Yani sürekli benzer yaratıklar, benzer mekanlar ve benzer hikayeler gibi. Ama yine de oynamaya değer olacağını düşünüyorum. Çünkü videolardan da anlaşıldığı üzere, oyunun şu dönemde piyasaya çıkan diğer oyunlardan pek de eksiği yok. Fakat tabi ki bir Middle-Earth olacağını düşünmüyorum.

Lords-of-The-Fallen 02

Ben oynadığım oyunun konusuna çok önem veririm. Fakat bu oyunun konusunu ya ben bulamadım, ya da adam akıllı bir konu işlenmemiş. Oyun bana Darksiders ve Darksouls oyunlarını anımsattı. Bu arada oyunun oynanışı kolay değil, özellikle bosslar ciddi anlamda zorluyor. RYO oyunun klasiklerinden, can ve mana iksirlerimiz mevcut. Karakterimiz bölünüp birkaç adam haline gelebiliyor. Öldürdüğümüz her boss bize yeni güçler katıyor.

Lords of The Fallen sadece single player oynanıyor. Multiplayer dövüş yok, arena dövüşü yok. Kısacası, bilgisayarımda oynayacağım oyunlardan biri değil.

Çıkış Tarihi: 28 Ekim 2014

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page

İnceleme

  • Oynanış6
  • Atmosfer / Eğlence6
  • Ses / Müzik8
  • Oynama Süresi7
  • Grafikler8
  • 7

    Score

    Ryse: Son of Rome ya da Middle-Earth: Shadow of Mordor oynayın derim.Siteyi geliştirmek için çalışan gönüllülerden...