CIA’in İşkencelerde Kullandığı Bilinen Müzikler

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook3Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page

Bu konumuz sizi gerçekten çok şaşırtacak çünkü içlerinde severek dinlediğiniz ve hatta telefonunuzda bile bulunabilen bazı şarkılarla karşılaşacaksınız. Rock şarkıların ve çocuk şarkılarının ön planda bulunduğu bu şarkı türlerinde, bazı çok popüler şarkılar da bulunuyor.

80 ve 90’lı yıllardan hatırlayacağınız, Susam Sokağı’nın açılış şarkısı ve bir kedi maması reklam videosu da bu şarkılar arasında. Hangimiz bu şarkıların işkence müziği olabileceğini düşünürdük ? Bu müziklerin birkaç dakika, birkaç saat değil, günler boyunca dinletildiği söyleniyor. Birazdan duyacağınız grupların isimleri sizi hayrete düşürecek.

Bu müziklerin listesinde ünlü rock gruplarından Metallica ve AC/DC de bulunuyor.  (Bir Metallica dinleyicisiyim.) Videonun sonlarına doğru göreceğiniz Dead Pool’un da bir şarkısı mevcut. Benim rock müzik olarak dinlediğim her türlü müziği adamlar toplamış işkence müziği yapmış. Bu şarkıların tek sorunları rahatsız edici olmaları değil. Etnik kökenlere ve dinlere küfürler de içeriyor bazıları. Bu nedenle işkence yapılacak şahsa uygun rahatsız edici müzikler seçiliyor.

Ekleme: Üyelerimizden Müslüm Baba ve Orhan Gencebay dinletilirse işkence edilen kişinin öteceğine dair yorumlar aldık.

 

CIA'dan şarkılı işkence paylaşan: ulusalkanal

 

Kaynak: Ulusal Kanal

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook3Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page


Siteyi geliştirmek için çalışan gönüllülerden...