Kızlı – Erkekli Eğitim Görememe Saçmalığı ve Sonuçları

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page

Merhaba arkadaşlar, bu videoyu görene kadar yazmayım yazmayım dedim de sonunda taştım. Her şeyin bir doğası var değil mi ? Her şey birbirine uyumlu ve düzen içinde bulunmuyor mu ? İşte kızlarla erkeklerin yan yana büyümesi sakıncalıdır. Neden efendim ? Tahrik oluyorlarmış. İşte bu tahrik olan zihniyetle ilgili bir video göstereceğim size, hemen sonrasında bunun hakkında konuşmaya devam edeceğim…

 

 

İzlediğiniz video kabul ediyorum ki komik fakat bir o kadar da acı. “Kızlarla erkekleri birbirinden ayrı büyütürsen ne olur ?” sorusunun cevabını görebiliyorsunuz videoda.  Hani az önce tahrik olma konusundan söz etmiştik hatırlarsanız. İşte çocukluktan böyle tahrik olarak büyüyerek başlıyorlar. Erkek erkeğe büyüyen bir nesil yüksek ihtimalle, röntgenci, abaza, sapık ve hatta tecevüzcü olacaktır. Erkeklerin birbirine bu şekilde yanaşması dinen uygun değilken, bu “sapıklığı” yapan vatandaşlar kızlarla erkekleri din adı altında ayırıyor. Kimse kusura bakmasın fakat, kızlarla erkekleri ayıran adamın kendi sapıktır. Şimdi gelelim asıl sorumuza; kızlarla erkekler neden beraber büyümeliler ?

  • Erkekler ve kadınlar karşı cinsi tanımalı. Tanıdığı için ona yaklaşım biçimi de seviyeli olacaktır.
  • Erkekler bir arada büyüyünce, kızlara yalnızca motor veya makine olarak bakar. Yani onları kendi içlerinde ötekileştirirler.
  • Kızlar açısından durum çok da farklı değil. Farkındaysanız, aile baskısı gören kızlar daha bir cinsel istek duyuyor. Yani birisi birisine şunu yapma bunu yapma derse uzun bir süre, o kişi istemsiz olarak bunu yapmak ister.
  • Erkekler ve kızlar birbirlerini tanımıyor, birbirinden habersiz iki grubu hop evlendiriyorsun. Peki bu neye sebep oluyor ? Erkekler kızlara erkeklere davrandığı gibi davranıyor, kızlar da erkeklere kızlara davrandığı gibi. Birbiriyle anlaşamayacak iki insanı bir araya getirince ise kavgalar başlıyor yani sonucu yine dayak, cinayet.
  • Ayrı bir durum da söz konusu, cinsler hemcinsleriyle yaşaya yaşaya buna alıştıklarında ortaya, lezbiyen, eşcinsel, gay dediğimiz insan türleri çıkıyor. Yani sen bu iki cinsi ayırıp nefis öğretelim derken, bu insanları hemcinslerine alıştırıyorsun.
  • Paylaşım, açık olma ve özgüven duyguları sıfıra indirgenir. Örneğin erkek topluluğu içinde büyüyen bir genç erkek, kadınların da bulunduğu bir topluluğun içinde konuşmaya çalıştığı zaman istemsiz olarak, çocukluğundaki uzak durma ve çekingenlik öğretisinden dolayı ileride hayatında başarılı olamaz.

Sonuç olarak, biz Osmanlıcıyız, biz muhafazakarız, geçmişte yapılanı uygularız, başka sistem tanımayız dersen, tarihten ve toplum yaşantısından hiçbir şey öğrenememişsin demektir. Gelecekteki nesli bu şekilde büyüterek, milyonlarca insanın karakterinin bozuk yetişmesine sebep olacaksın. İşin Osmanlı ile hiç alakası yok, videoyu çeken arkadaşa da teşekkür ederim…

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page


Siteyi geliştirmek için çalışan gönüllülerden...