YouTube’un Ücretli Servisi Geliyor !

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page

youtube music key

Haberimize geçmeden önce söylemeliyim ki, YouTube paralı falan olmuyor. Bu konuda asılsız haberler aldı başını gidiyor. Bahsettiğimiz şey ücretli bir müzik dinleme servisi. Şu anki sistemde kalmak isteyenler, bu sistemde kalmaya devam edebiliyorlar. Yani YouTube hâla ücretsiz.

Servisimize gelecek olursak. Music Key olarak adlandırılan müzik dinleme servisimiz birkaç güne aktif olacak. Aylık paketler halinde satılacak olan servis, YouTube‘tan müzik dinleme olayını ayrı bir boyuta taşıyacak. Kullanıcı adınız ile premium hesap kiralayacaksınız. Ücreti ise 9.99 dolar olacak. Bu aylık bir ücret, yani her ay 9.99 dolar ödeyeceksiniz. Peki artıları neler ?

Telefon yazılımınız ayrı olacak. Yani standart YouTube yazılımı dışında yeni bir yazılıma sahip olacaksınız. Normal YouTube yazılımında video izlerken ekranı kapatırsanız video durur. Ancak bu yazılımda YouTube‘u tıpkı bir MP3 programı gibi kullanacaksınız. Kendi arşiv ve favori listenizi oluşturup, tüm şarkılara 9.99 dolara lisanslı bir şekilde sahip olabileceksiniz. Ayrıca bu şarkıları internete bağlanmadan, önceden indirerek dinleyebileceksiniz. Biliyorsunuz ki YouTube normalde video indirmeye izin vermiyor. (Kaçak yazılımlar hariç.) Yazılımın iTunes ve Spotify tarzı sistemlere rakip olacağı düşünülüyor. Sizce bu sistem nasıl olur ?

Paylaşarak büyürüz...Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Email this to someonePrint this page


Siteyi geliştirmek için çalışan gönüllülerden...